پشتیبانی فنی و سرویس سرورها

طراحی و پیاده سازی شبکه

راهکارهای مرکزداده      

راهکارهای مجازی سازی

راهکارهای مجازی سازی       

خدمات پشتیبانی سرور و ذخیره ساز

شرکت تجارت سرور پویا با بهره گیری از نیروهای متخصص امادگی خود را در زمینه ارایه خدمات نصب، پشتیبانی و خدمات پس از فروش سرورها و ذخیره سازهای HP و DELL اعلام می­دارد. امید است با بهره گیری از افراد متخصص بتوانیم تفاوت را در خدمت به شما نشان داده و گامی در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز برداریم. کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت تجارت سرور پویا دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش بوده و شرایط گارانتی دقیقا مطابق با شرایط درج شده در ضمانت نامه کالا می باشد. همچنین شرکت تجارت سرور پویا در ارائه کلیه خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده بهترین سرویس دهی را به شما عزیران ارایه خواهد داد.

شرکت تجارت سرور پویا دارای سابقه چندین ساله در زمینه فروش سرور HP و فروش سرور Dell میباشد. همچنین خدمات سرور HP و Dell و تعمیرات و پشتیبانی سرور HP و Dell را در کمترین زمان و بهترین هزینه برای شما همکاران و مشتریان عزیر انجام خواهد داد. خدمات پشتیبانی سرور در شیراز،تهران، بوشهر یاسوج به صورت رایگان انجام میشود. همچنین شرکت تجارت سرور پویا بهترین قیمت را در زمینه فروش سرور HP در شیراز، تهران، یاسوج و بوشهر به مشتریان خود عرشه میدارد.

  • ارایه ۵ سال خدمات پس از فروش
  • ارایه کارانتی سرورها و قطعات سرور
  • سرویس دهی در کمترین زمان
  • اعزام کارشناس در محل سازمان
  • به روزرسانی و سرویس دوره­ای انواع سرور
  • ارتقا، تعمیر و نگهداری انواع سرورهای HP و DELL
  • پشتیبانی کامل سخت افزاری و نرم افزاری انواع سرورهای HP و DELL

شرکت تچارت سرور پویا یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه فروش و پشتیبانی سرور در جنوب کشور میباشد که پروژه های مختلفی را در زمینه خدمات سرور HP در تهران، شیراز، بوشهر، خدمات مجازی سازی ، خدمات پشتیبانی شبکه و خدمات ذخیره سازی در رزومه خود دارد.

جهت مشاوره رایگان و یا اعزام کارشناس با ما در ارتباط باشید.

با ما در تماس باشید : ۲۰۲۳ ۰۹۸ ۰۹۱۲

پشتیبانی و مشاوره رایگان