کتاب MCSA 2012 با کد آزمون  411-70

کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 411-70

موجودی: در انبار
28,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 28,000 تومان
کد محصول: کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 411-70

خلاصه ای از توضیحات

کتاب MCSA 2012 کد 411-70 در کتاب MCSA 2012 آزمون 70-411 با مدیریت ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد. این کتاب دومین قسمت از مدرک MCSE 2012 می باشد. در کتاب MCSA 2012 آزمون 411-70با مباحث HYPER-V , پیکربندی و مدیریت File Server , پیکربندی WDS در ...
+


کتاب MCSA 2012 کد 411-70

در کتاب MCSA 2012 آزمون 70-411 با مدیریت ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد. این کتاب دومین قسمت از مدرک MCSE 2012 می باشد.

در کتاب MCSA 2012 آزمون 411-70با مباحث HYPER-V , پیکربندی و مدیریت File Server , پیکربندی WDS در ویندوز سرور 2012 , پیکربندی فضای ذخیره سازی , پیکربندی Web Server , پیکربندی ADCS در ویندوز سرور 2012 , پیکربندی VPN و WSUS و مسیریابی آشنا خواهید شد.شما با گذراندن آزمون 410  , 411 , 412  موفق به دریافت مدرک MCSA 2012 خواهید شد. با مطالعه کتاب MCSA 2012 فارسی تالیف گروه مهندسی زرافه می توانید برای شرکت در این آزمون آماده شوید.


سرفصل های کتاب


   •    مجازی سازی با HYPER-V

    •     پیکربندی و مدیریت File Server و Print Server

    •    پیکربندی WDS

    •    پیکربندی فضای دخیره سازی

    •    پیکربندی Web Server و FTP Server

    •    Active Directory Site and Services

    •    پیکربندی WSUS

    •    پیکربندی VPN

    •    آشنایی و پیکربندی Routing


دانلود نمونه ای از کتاب


دانلود نمونه ای از کتاب


این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه کتاب MCSA 70-411 برای افرادی که آشنایی اولیه با محیط و سرویس های اولیه ویندوز سرور را دارند پیشنهاد می شود .این کتاب به صورتی طراحی شده است که برای تمامی  افرادی که نیاز به تسلط  بر ویندوز سرو دارند از جمله دانشجویان رشته کامپیوتر و IT ، مسئولین IT  و ... کاربردی و قابل استفاده می باشد.

ویژگی این کتاب نسبت به سایر کتاب ها چیست؟

تمرین های عملی موجود در کتاب باعث شده است تا علاقه مندان به راحتی بتوانند به صورت عملی مباحث را در ویندوز سرور اجرا نمایند.تمامی تمرین ها برگرفته از سناریوهای عملی در محیط واقعی می باشد که توسط اساتید طراحی و در محیط آزمایشگاه تست شده و به صورت مرحله به مرحله و مصور در کتاب مطرح شده است.

بعد از مطالعه کتاب چه توانایی بدست می آورید؟

پس از مطالعه کتاب با نصب و راه اندازی مباحث HYPER-V نصب و مدیریت File Server , پیکربندی WDS در ویندوز سرور 2012 , فضای ذخیره سازی , Web Server ,  ADCS VPN و WSUS آشنا خواهید شد.
برای درک بهتر مفاهیم ، تیم مهندسی زرافه ویدیوهایی را مطابق با کتاب برای علاقه مندان آماده کرده است که شما با مشاهده ویدیو در واقع دیگر نیاز به کلاس عملی ندارید و به وسیله ویدیو ومتن کتاب می توانید به راحتی ویندوز سرور 2012 مسلط شوید.

پیش نیازها

کتاب آموزش شبکه +Network

کتاب پشتیبانی از ویندوز 10
کتاب ویندوز سرور 2012  کد 410-70

پشتیبانی

در صورتی که در پیاده سازی هرکدام از سناریوهای کتاب با مشکل مواجه شدید از سه طریق می توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

-    گفتگوی آنلاین در قسمت مقالات

-    ایمیل Help@networkbooks.ir

- گروه تلگرام https://t.me/joinchat/E6GZFxKjeWG3VqYgiP6QWg

چگونه این کتاب را تهیه کنیم؟

از طریق لینک زیر می توانید نحوه خرید کتاب از سایت را مشاهده نمایید.

راهنمای خرید

در صورت هرگونه سوال با شماره 09301115061 تماس گرفته یا از طریق تلگرام پیام دهید.

شناسنامه کتاب

شابک :3-4229-04-600-978

ناشر : ناشر-مولف (محمد روستا)

مولف : مهندس محمد روستا  -  مهندس عبدالله رزمی

سرپرست ویراستاری : زهرا کشاورز

برای مشاهده نمونه ای از کارگاه ها به قسمت مقالات مراجعه بفرمایید و سپس در در دسته بندی دسته ویندوز سرور 2012 را انتخاب کنید.

لینک بلاگ: http://networkbooks.ir/blog


محصولات مرتبط
مباحث مطرح شده در هر فصل

فصل اول (مجازی سازی با HYPER-V ): در این فصل با معماری Hyper-V ، ویژگی‌های­Hyper-V آشنا می شوید . همچنین به بررسی مواردی همچون نیازمندی‌های Hyper-V ، نصب و پیکربندی­Hyper-V ، نصب Hyper-V در حالت کامل ، نصب Hyper-V روی Server Core ، Hyper-V در Server Manager به طور کامل می پردازیم.


فصل دوم (پیکربندی و مدیریت File Server و Print Server) : در این فصل به بررسی درک مفهوم فایل سرور ، پوشه‌های اشتراکی Shared Folders ، اشتراک­ گذاری فایل برای کاربران می پردازیم و همچنین با  پیکربندی­ پوشه‌های­Offline ، پیکربندی و تنظیمات Offline Folder ، Volume Shadow Copy Services یا VSS آشنا خواهید شد.


فصل سوم ( پیکربندی WDS) : در این فصل  استفاده از WDS ، استفاده از WDS ، آماده سازی کلاینت WDS ، سفارشی کردن سیستم عامل را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.


فصل چهارم (پیکربندی فضای دخیره سازی) : در این فصل به توضیح فضای ذخیره سازی در ویندوزسرور 2012 ،  انواع دیسک ،  Partition Style ، MBR ، GPT و بررسی File System  پرداخته شده است. در ادامه نیز ویژگیهای NTFS ، بررسی تنظیمات فعلی دیسک ها ، تبدیل دیسک Basic به Dynamic ، آشنایی بیشتر با Volume ها و RAID ، مقایسه انواع RAID ، ایجاد RAID ، Mount Point ، Microsoft MPIO ، انواع روش های تقسیم ترافیک به صورت کامل بررسی شده است.


فصل پنجم (پیکربندی Web Server و FTP Server) : این فصل شامل مفاهیم IIS ، موارد استفاده از وب سرور ، آشنایی با کنسول مدیریتی IIS ، راه اندازی FTP Server می باشد.


فصل ششم (Active Directory Site and Services) : در این فصل به بررسی شبکه های گسترده یا WAN T ، شبکه اینترنت  ، شبکه خصوص مجازی یا VPN ، مفهوم Active Directory Site ، سایت Site ، زیرشبکه یا Subnet ، تنظیمات Replication پرداخته ایم.


فصل هفتم(پیکربندی WSUS) : این فصل شامل مواردی همچون کار با نرم افزار Windows Update ، استراتژی های بروزرسانی ،  نصب و پیکربندی سرویس WSUS ، کنسول WSUS ،  تنظیمات کلاینت ها با Group Policy می باشد.

 

فصل هشتم( پیکربندی VPN): در این فصل پروتکل های VPN ، پروتکل های احراز هویت ، پیکربندی و مدیریت DirectAccess ، ویژگی های DirectAccess ، قابلیت های مدیریت از راه دور مورد بررسی قرار گرفته است.


فصل نهم (آشنایی و پیکربندی Routing) :در این  با فصل  RRAS ، مسیریابی با ویندوزسرور ، وظایف روتر ، پیاده سازی مسیریابی پویا ، حذف پروتکل RIP ، اضافه کردن مسیر ایستا با استفاده از CMD ، مدیریت IP Routing ، بررسی جدول مسیریابی ، بررسی روترهای همسایه آشنا خواهید شد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب