کتاب الکترونیکی مجازی سازی بوسیله  VMware Workstation

کتاب الکترونیکی مجازی سازی بوسیله VMware Workstation

موجودی: در انبار
6,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 6,000 تومان
کد محصول: VMware Workstation

خلاصه ای از توضیحات

در کتاب آموزش تصویری VMware Workstation با مفاهیم مجازی سازی در VMWare Workstation12 به صورت تئوری و عملی آشنا خواهید شد. پس از مطالعه کتاب با راه اندازی و پیکربندی vmware workstation 12 آشنا خواهید شد. توصیه میشود قبل از شروع دوره های شبکه حتما ...
+

در کتاب آموزش تصویری VMware Workstation با مفاهیم مجازی سازی در VMWare Workstation12 به صورت تئوری و عملی آشنا خواهید شد. پس از مطالعه کتاب با راه اندازی و پیکربندی vmware workstation 12 آشنا خواهید شد. توصیه میشود قبل از شروع دوره های شبکه حتما با این نرم افزار اشنا شده چرا که شما را در راه اندازی کارگاه مجازی و انجام تمرین های شبکه کمک می کند.

در این کتاب با مفاهیم مجازی سازی بوسیله VMWare Workstation به صورت تئوری و عملی آشنا خواهید شد.

شناسنامه کتاب:

شابک : 2-5641-04-600-978

ناشر : ناشر-مولف (محمد روستا)

مولف : مهندس محمد روستا  -   مهندس محمدامین مراقب

سرپرست ویراستاری: زهرا کشاورز


دانلود نمونه ای از کتاب آموزش تصویری VMware Workstation

مجازی‌سازی بوسیله vmware Workstation

 مجازی‌سازی فناوري است که به کمک آن مي‌توان اجزاء فيزيکي يک رايانه را به کمک نرم‌افزار، مورد اشتراک تعداد بسیاری سیستم‌عامل قرارداد که همگی آنان در یک‌لحظه و به‌طور همزمان روشن و قابل‌استفاده و در حال کار باشند. در مجازی‌سازی محيطي براي استفاده و دستيابي به واقعیتی که به‌صورت مجازی‌سازی شده برای شما طراحی‌شده است ارائه می‌شود، مجازی‌سازی تکنولوژی است که به‌واسطه کارکرد و منطق خاصی که در طراحی خود دارد واقعی به نظر نمی‌رسد، ولی دارای کارکردی واقعی است. شرکت VMware در زمینه مجازی سازی دو محصول ارایه داده است که در این مجموعه آموزشی شما با VMware Workstation به صورت کامل آشنا خواهید شد.

سرفصل های کتاب آموزش تصویری VMWare Workstation


برای مشاهده نمونه ای از کارگاه ها به قسمت مقالات مراجعه بفرمایید و سپس در در دسته بندی دسته آموزش مجازی سازی بوسیلهVmware Workstation12  را انتخاب کنید.

لینک بلاگ: http://networkbooks.ir/blog


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب