کتاب الکترونیکی آموزش تصویری Hyper-V

کتاب الکترونیکی آموزش تصویری Hyper-V

موجودی: 2-3 Days
8,500 تومان
قیمت بدون مالیات: 8,500 تومان
کد محصول: Hyper-v

خلاصه ای از توضیحات

در این کتاب با مجازی سازی بوسیلهHyper-V آشنا خواهید شد. هرآنچه را که خواهید خواند سناریوهایی کاملاً عملی و کاربردی است که در محیط واقعی پیاده سازی و تست شده است. فراگیری این سناریو ها می تواند بسیاری از نیازهای یک فرد را چه در سطح بازار کار و چه...
+

در این کتاب با مجازی سازی بوسیلهHyper-V آشنا خواهید شد.

هرآنچه را که خواهید خواند سناریوهایی کاملاً عملی و کاربردی است که در محیط واقعی پیاده سازی و تست شده است. فراگیری این سناریو ها می تواند بسیاری از نیازهای یک فرد را چه در سطح بازار کار و چه در سطح تئوری پوشش دهد. در کتاب آموزش تصویری Hyper-V سعی شده است تا از ذکر مطالب بیهوده پرهیز شود که این موضوع به هیج وجه باعث عدم پوشش سرفصل های آزمون مایکروسافت نخواهد شد.توجه داشته باشید که تمامی مراحل یادگیری از سطح مقدماتی تا پیشرفته به صورت کاملاً روان ارائه شده است به گونه ای که کتاب خودخوان و خودآموز باشد. کتاب آموزش تصویری Hyper-V با درنظر گرفتن نیازهای اصلی و پایه ای بازار کار در کنار استاندارد بین المللی مایکروسافت تالیف شده است تا بتواند علاوه بر پوشش نیازهای افراد در بازار کار به افرادی که می خواهند مدرک مجازی سازی را از مایکروسافت دریافت کنند نیز کمک کند.شناسنامه کتاب:

شابک : 3-5350-04-600-978

ناشر : ناشر-مولف (محمد روستا)

مولف : مهندس محمد روستا  -  مهندس محمد امین مراقب


دانلود نمونه ای از کتاب آموزش تصویری Hyper-V


Hyper-V یک نرم افزار مجازی سازی از طرف شرکت مایکروسافت بوده که از ویندوز سرور 2008 طراحی و پیاده سازی شده است. سرفصل هایی که در این کتاب مورد استفاده قرار گرفته است مطابق با سرفصل های ویندوز سرور 2012 و شبکه های ابری خصوصی مایکروسافت می باشد. در همین راستا گروه  آموزشی زرافه برآن شده است تا کتابی را به صورت کاملا خودآموز گردآوری و تالیف کند.

سرفصل های کتاب

  • مجازی سازی با Hyper-V
  • امنیت در Hyper-V
  • مهاجرت ماشین مجازی
  • پشتیبان گیری و بازیابی
  • دسترسی پذیری
  • اسکریپت نویسی و درک مفاهیم WMI
  • اتوماتیک سازی
  • پیکربندی SVMM

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب