کتاب MCSA 2012 با کد آزمون  410-70 -الکترونیکی

کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 410-70 -الکترونیکی

موجودی: در انبار
15,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 15,000 تومان
کد محصول: کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 410-70 -الکترونیکی

خلاصه ای از توضیحات

کتاب الکترونیکی MCSA 2012  آزمون  410-70 کتاب الکترونیکی MCSA 2012  کد آزمون  410-70  برگرفته از کتاب MCSA 2012   مایکروسافت می باشد . درکتاب  مباحث عملی ویندوز سرور 2012 آورده شده است . پس از مطالعه کتاب توانایی پیاده سازی و پیکربندی سرویس...
+

کتاب الکترونیکی MCSA 2012  آزمون  410-70

کتاب الکترونیکی MCSA 2012  کد آزمون  410-70  برگرفته از کتاب MCSA 2012   مایکروسافت می باشد . درکتاب  مباحث عملی ویندوز سرور 2012 آورده شده است . پس از مطالعه کتاب توانایی پیاده سازی و پیکربندی سرویس های زیرساخت ویندوز سرور 2012 مانند Active Directory  و سرویس های دیگر شبکه را خواهید داشت.در کتاب الکترونیکی MCSA 2012   تالیف گروه مهندسی زرافه با مهارت های لازم جهت پیاده سازی زیر ساخت ویندوز سرور 2012 در محیط بزرگ آشنا خواهید شد.

سرفصل های کتاب

•      آشنایی با ویندوز سرور

•      سرویس نام دامنه( DNS)

•      پیکربندی Active Directory

•     مدیریت Active Directory

•       پیکربندی و مدیریت Group Policy

•     پشته پروتکل TCP/IP

•     طراحی، پیکربندی و مدیریت DHCP


دانلود نمونه ای از کتاب


دانلود نمونه ایی از کتاب


این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه کتاب الکترونیکی MCSA 70-410 برای افراد تازه کار که با ویندوز سرور آشنایی زیادی ندارند توصیه می شود. دانشجویان رشته کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ، شبکه ، کارمندان و مسئولین IT سازمانها دولتی و شرکت های خصوصی نیز می توانند از این کتاب استفاده کنند.

ویژگی این کتاب نسبت به سایر کتاب ها چیست؟

تمرین های عملی موجود در کتاب باعث شده است تا علاقه مندان به راحتی بتوانند به صورت عملی مباحث را در ویندوز سرور اجرا نمایند.

بعد از مطالعه کتاب چه توانایی بدست می آورید؟

پس از مطالعه کتاب با نصب و راه اندازی سرویسهای مختلف ویندوز از قبیل DNS،DHCP، Active Directory آشنا میشوید و مدیریت Group Policy را به خوبی فرا خواهید گرفت.
برای درک بهتر مفاهیم ، تیم مهندسی زرافه ویدیوهایی را مطابق با کتاب برای علاقه مندان آماده کرده است که شما با مشاهده ویدیو در واقع دیگر نیاز به کلاس عملی ندارید و به وسیله ویدیو ومتن کتاب می توانید به راحتی ویندوز سرور 2012 مسلط شوید.

پیش نیازها

کتاب آموزش شبکه +Network

کتاب پشتیبانی از ویندوز 10

پشتیبانی

در صورتی که در پیاده سازی هرکدام از سناریوهای کتاب با مشکل مواجه شدید از سه طریق می توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

-    گفتگوی انلاین در قسمت مقالات

-    ایمیل Help@networkbooks.ir

- گروه تلگرام

چگونه این کتاب را تهیه کنیم؟

از طریق لینک زیر می توانید نحوه خرید کتاب از سایت را مشاهده نمایید.

راهنمای خرید

*توجه

کتابهای الکترونیکی قابلیت فعالسازی برروی یک کامپیوتر را دارد و برروی تلفن همراه قابل اجرا نیست.

در صورت هرگونه سوال با شماره 09301115061 تماس گرفته یا از طریق تلگرام پیام دهید.

شناسنامه کتاب

شابک : 5-812-377-964-978

ناشر : ناشر-مولف (محمد روستا)

مولف : مهندس محمد روستا  -  مهندس محمد امین مراقب

سرپرست ویراستاری : زهرا کشاورز

برای مشاهده نمونه ای از کارگاه ها به قسمت مقالات مراجعه بفرمایید و سپس در در دسته بندی دسته ویندوز سرور 2012 را انتخاب کنید.

لینک بلاگ: http://networkbooks.ir/blog


محصولات مرتبط

مباحث مطرح شده در هر فصل


فصل اول(آشنایی با ویندوز سرور ):در این فصل از کتاب  شما با نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲ از جمله ویندوز سرور ۲۰۱۲ , ویندوز سرور ۲۰۰۸ , ویندوز سرور ۲۰۰۳ آشنا می شوید. در ادامه نسخه های Data Center و Standard یا Essesial و Foundation را در ویندوز سرور ۲۰۱۲ بررسی کرده ایم. در این کتاب شما سخت افزار مورد نیاز و Licence های ویندوز سرور ۲۰۱۲ را مطالعه می کنید. همچنین انواع روش های فروش ویندوز سرور ۲۰۱۲ که OEM و Volume Licensing می باشد خواهید آموخت در ادامه کتاب رایگان ویندوز سرور ۲۰۱۲ با Feature و Role های ویندوز سرور ۲۰۱۲ از جمله Application Server , DNS Server , Failover Cluster , Hyper-V و … آشنا می شوید.


فصل دوم(سرویس نام دامنه( DNS)): در این فصل با DNS , آدرس IP , ترجمه نا به IP با استفاده از سرور WINS و تنظیمات کلاینت ها جهت استفاده از سرور WINS ترجمه نام های IP به FQDN آشنا خواهید شد . همچنین انواع سرور DNS , ناحیه یا ,Secondary Zone  ،Primary Zone، و کاربرد آنها و پیاده سازی Secondary DNS بررسی خواهیم کرد. در ادامه به بررسی DNS در ابعاد بزرگتر چگونگی ثبت دامنه و پرس و جو های DNS سرور Caching و پیکربندی آن DNS integrate Active Directoryمی پردازیم.


فصل سوم (پیکربندی Active Directory): در این فصل ابتدا با انواع شبکه های سازمانی دامین و Workgroup آشنا می شوید ، سپس ساختار سلسله مراتبی دامنه و ضروریت ایجاد آن را مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه با مفاهیم Forest , Domain آشنا خواهید شد. همچنین سطح عملیاتی Domain ,Forest نیز بررسی شده است.


فصل چهارم( مدیریت Active Directory): در این فصل شما با مفاهیم OU ,User ,Group و طراحی و پیاده سازی آن آشنا خواهید شد. در قالب تمرین کاربردی با نحوه ایجادGroup ، OU و کامپیوتر کاربر در دامنه آشنا می شوید. OU و Group کامپیوتر و کاربر از اشیای مهم در شبکه می باشند که حتما باید در ویندوز سرور۲۰۱۲ به صورت درست و اصولی طراحی شوند.


فصل پنجم ( پیکربندی و مدیریت Group Policy):دراین فصل  به معرفی ویژگی Group Policy و تنظیمات و روش های ایجاد Group Policy پرداخته شده است ، همچنین  به صورت عملی با ایجاد و پیکربندی یک GPO و آشنايي با تنظیمات Group Policy ، روش­های ایجاد Group Policy ،ایجاد یک GPO و اختصاص آن به OU ،پیکربندی GPO ،کنسول مدیریتی GPME ، ویندوزسرور۲۰۱۲ به ­همراه سرویس AD ، پیاده­ سازی چند GPO و اعمال یک­سری محدودیت، Join کردن به دامنه به صورت کامل آشنا خواهید شد.


فصل ششم(پشته پروتکل TCP/IP) : در این فصل مباحث آدرس دهی لایه ۳، نحوه نمایش آدرس های IP، تبدیل اعداد در مبنای ۲و۱۰، انواع آدرس ها و آدرس دهی، کلاس های IP و محدوده آدرس IP را خواهید آموخت. در ادامه ایجاد شبکه را بصورت کامل و گام به گام برای شما شرح خواهیم داد.


فصل هفتم(طراحی، پیکربندی و مدیریت DHCP): در این فصل پروسه DORA , و نحوه عملکرد DHCP اختصاص IP به کلاینت‌ها ، آشنایی با پروسه DORA ، نحوه­ کارکرد DHCP ، محدوده APIPA ،تجدید آدرس­های DHCP،  مزایا و معایب DHCP ،نصب و پیاده ­سازی DHCP بررسی شده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب