کتاب MCSA 2012 با کد آزمون  412-70

کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 412-70

موجودی: 2-3 Days
28,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 28,000 تومان
کد محصول: کتاب MCSA 2012 با کد آزمون 412-70

خلاصه ای از توضیحات

کتاب MCSA 2012 کد 412-70 در کتاب MCSA 2012 آزمون 412-70 با پیکربندی پیشرفته ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد. تیم مهندسی زرافه کتاب MCSA 2012 را مطابق با کتاب MCSA 2012 مایکرسافت ارائه داده است. در کتاب MCSA 2012 فارسی آزمون 412-70  با مباح...
+

کتاب MCSA 2012 کد 412-70

در کتاب MCSA 2012 آزمون 412-70 با پیکربندی پیشرفته ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد. تیم مهندسی زرافه کتاب MCSA 2012 را مطابق با کتاب MCSA 2012 مایکرسافت ارائه داده است.

در کتاب MCSA 2012 فارسی آزمون 412-70  با مباحثی همچون پیکربندی امنیت و  نظارت بر ویندوز سرور 2012 , مدیریت دسترسی پویا , مدیریت و پیکربندی پشتیبان گیری از ویندوز سرور 2012 , مدیریت IPAM , HA, NAT  , NPS , پیکربندی ADCS , ADRMS , AD FS در ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد.

سرفصل های کتاب

  •     پیکربندی امنیت و نظارت بر ویندوز سرور 2012

  • •     پیکربندی و مدیریت کنترل دسترسی پویا
  • •     پیکربندی و مدیریت پشتیبان گیری از ویندوز سرور 2012
  • •     پیکربندی و مدیریت IPAM
  • •     پیکربندی و مدیریت HA
  • •     پیکربندی و مدیریت NAT و NPS
  • •     پیکربندی ADCS
  • •     آشنایی و نصب ADRMS
  • •     پیکربندی و مدیریت ADFS


دانلود نمونه ای از کتاب


دانلود نمونه ای از کتاب


همچنین برای آمادگی در آزمون MCSA 2012 می توانید از کتاب های MCSA 2012 فارسی تالیف گروه مهندسی زرافه استفاده کنید فرق این کتاب ها با کتاب های دیگر نوشته شده در این زمینه این است که آموزش ها به صورت تصویری ارائه شده است و همچنین اگر شما بخواهید آموزش ها را به صورت تصویری ببینید با موضوعات مالتی مدیا سایت مراجعه کنید.


این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه کتاب MCSA 70-412 برای افرادی که آشنایی با محیط و سرویس های اولیه ویندوز سرور را دارند پیشنهاد می شود .این کتاب به صورتی طراحی شده است که برای تمامی  افرادی که نیاز به تسلط  بر ویندوز سرو دارند از جمله دانشجویان رشته کامپیوتر و IT ، مسئولین IT  و ... کاربردی و قابل استفاده می باشد.

ویژگی این کتاب نسبت به سایر کتاب ها چیست؟

تمرین های عملی موجود در کتاب باعث شده است تا علاقه مندان به راحتی بتوانند به صورت عملی مباحث را در ویندوز سرور اجرا نمایند.تمامی تمرین ها برگرفته از سناریوهای عملی در محیط واقعی می باشد که توسط اساتید طراحی و در محیط آزمایشگاه تست شده و به صورت مرحله به مرحله و مصور در کتاب مطرح شده است.

بعد از مطالعه کتاب چه توانایی بدست می آورید؟

پس از مطالعه کتاب با پیکربندی امنیت و  نظارت بر ویندوز سرور 2012 , مدیریت دسترسی پویا , مدیریت و پیکربندی پشتیبان گیری از ویندوز سرور 2012 , مدیریت IPAM , HA, NAT  , NPS , پیکربندی ADCS , ADRMS , AD FS در ویندوز سرور 2012 آشنا خواهید شد.
برای درک بهتر مفاهیم ، تیم مهندسی زرافه ویدیوهایی را مطابق با کتاب برای علاقه مندان آماده کرده است که شما با مشاهده ویدیو در واقع دیگر نیاز به کلاس عملی ندارید و به وسیله ویدیو ومتن کتاب می توانید به راحتی ویندوز سرور 2012 مسلط شوید.

پیش نیازها

کتاب آموزش شبکه +Network

کتاب پشتیبانی از ویندوز 10
کتاب ویندوز سرور 2012  کد 410-70

کتاب ویندوز سرور 2012 کد 411-70

پشتیبانی

در صورتی که در پیاده سازی هرکدام از سناریوهای کتاب با مشکل مواجه شدید از سه طریق می توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

-    گفتگوی آنلاین در قسمت مقالات

-    ایمیل Help@networkbooks.ir

- گروه تلگرام https://t.me/joinchat/E6GZFxKjeWG3VqYgiP6QWg

چگونه این کتاب را تهیه کنیم؟

از طریق لینک زیر می توانید نحوه خرید کتاب از سایت را مشاهده نمایید.

راهنمای خرید

در صورت هرگونه سوال با شماره 09301115061 تماس گرفته یا از طریق تلگرام پیام دهید.

شناسنامه کتاب

شابک : 3-4229-04-600-978
ناشر : ناشر-مولف (محمد روستا)
مولف : مهندس محمد روستا  -  مهندس اسلام احمدزاده
سرپرست ویراستاری : زهرا کشاورز

برای مشاهده نمونه ای از کارگاه ها به قسمت مقالات مراجعه بفرمایید و سپس در در دسته بندی دسته ویندوز سرور 2012 را انتخاب کنید.

لینک بلاگ: http://networkbooks.ir/blog

محصولات مرتبط
مباحث مطرح شده در هر فصل

فصل اول (پیکربندی امنیت و نظارت بر ویندوز سرور 2012 ) :در این فصل انواع گروه ها ، محدوده گروه ها ، گروه های Domain local ، درک مفهوم ACL و ACEها ، پیاده سازی امنیت در Active Directory  را بررسی کرده و همچنین مباحثی چون Fine Grained Policy ،  سیاست  Audit  ، پیاده سازی  Auditing  ، آشنایی با  Performance Monitor ، استفاده از ابزارهای نظارت و مانیتورینگ     ، بررسی ابراز  Task Manager     ، مانیتورینگ با استفاده از  SNMP  را شرح خواهیم داد.


فصل دوم (پیکربندی و مدیریت کنترل دسترسی پویا): در این فصل  با DAC   ، سیستم رمزنگاری فایل‌ها  EFS   ، استفاده از  Encryption   ، Backup گیری و بازیابی کلیدها ، پشتیبانی از BitLocker آشنا خواهید شد.


فصل سوم (پیکربندی و مدیریت پشتیبان گیری از ویندوز سرور 2012):در این فصل انواع حالت های تهیه فایل پشتیبان  ، مرحله ایجاد نسخه پشتیبان ، تهیه پشتیبان از تنظیمات Group Policy ، گزینه های پیشرفته در بالا آمدن ویندوز را بررسی کرده ایم.


فصل چهارم (پیکربندی و مدیریت IPAM) :در این فصل با  IPAM ، نصب سرور  IPAM ، پیکربندی سرور  IPAM     ، مدیریت فضای آدرس‌ها ، ایجاد فیلد سفارشی   ، میزان بهره وری از آدرس های IP  آشنا خواهید شد.


فصل پنجم (پیکربندی و مدیریت HA) : در این فصل توازن بار شبکه ، کارهای عمومی با یک کلاستر ، محول کردن نقش‌ها به کلاستر ، درک پیکربندی Quorum  ، توازن بار پیش‌نیازهای NLB ، حالت‌های فیلترینگ در کلاستر  ، ویژگی NIC teaming شرح خواهیم داد.


فصل ششم (پیکربندی و مدیریت NAT و NPS):  در این فصل اجزای NAT  ، پیکربندی ICS ، مفهوم NAP  ، مفاهیم اولیه در NAP ، نحوه بررسی پیشنیازهای کلاینت ، فازهای پیاده سازی NAP ،  پیاده سازی NPS ،  آشنایی با محیط NPS ، RD Gateway enforcement را بررسی کرده ایم.


فصل هفتم (پیکربندی ADCS): در این فصل موارد استفاده  Certificate ، گواهینامه های شخصی ،   ADCS ، ایجاد سلسله ‌مراتب  CA  ، انواع روش های پیاده سازی  CA ، مراحل پیاده‌سازی ADCS در شبکه ، حالت‌های مختلف در استفاده از گواهینامه ، پیکربندی Automatic Enrollment ، مدیریت گواهینامه های منقضی شده ، نهایی کردن پیکربندی  Online Responder را مورد بررسی قرار داده ایم.


فصل هشتم (آشنایی و نصب ADRMS) : در این فصل  ابتدا سناریوهای مختلف نصب ADRMS ، نصب سرور ADRMS برروی یک سرور   ، نصب سرور ADRMS در شبکه خارجی  ، نصب سرویس AD RMS با  ADFS      ، آشنایی با Certificateهای ADRMS بررسی خواهیم کرد و همچنین پیکربندی و استفاده از  ADRMS ، پیکربندی ADRMS  را بررسی میکنیم.


فصل نهم (پیکربندی و مدیریت ADFS):در این فصل  به بررسی سرویس ADFS و Claim Provider Trust ، Relaying Party Trust  پرداخته ایم.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب